Adwokatów I Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń sportowych, w których liczny udział wzięli adwokaci i aplikanci adwokaccy z całej Polski oraz z naszej Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

Jednym z takich wydarzeń były organizowane przez Izbę Adwokacką w Zielonej Górze we współudziale z Naczelną Radą Adwokacką w Warszawie Adwokatów I Mistrzostwa Polski w Półmaratonie, które miały miejsce w dniu 11.09.2016r. w Zielonej Górze.

W przeddzień półmaratonu odbyło się Pasta Party, na którym każdy z uczestników biegu mógł posilić się makaronem oraz wymienić swoje doświadczenia biegowe.

Pogoda była wymagająca, choć na szczęście słońce schowało się za chmurami i wyszło dopiero przy ogłaszaniu wyników.

Na starcie biegu pojawili się adwokaci z całej Polski, w tym z Warszawy, Poznania, Lublina, Zielonej Góry, Kłodawy, Świebodzina, Szczecina, Leszna, Tarnowa i Nowej Soli.

Przed oficjalnym rozpoczęciem rywalizacji Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej Krzysztof Seweryn Szymański życzył wszystkim zawodnikom, w tym adwokatom powodzenia.

Na trasie adwokaci zmagali się z temperaturą, podbiegami i kolegami i koleżankami po fachu.


Ostatecznie pierwszy na mecie wśród adwokatów zameldował się Pan mecenas Maciej Opalski z Warszawy, który uzyskał imponujący czas 1:23:38.

Drugi wśród Panów był adw. Maciej Łuczyński z Kłodawy z czasem 1:44:47.

Trzeci okazał się być adw. Andrzej Dudkowiak z Zielonej Góry z wynikiem 1:49:06.

Wśród Pań zwyciężczynią okazała się faworytka biegu adw. Grażyna Dudkowiak z wynikiem, 1:46:09.

Druga na mecie zameldowała się adw. Magdalena Zoryło-Kopeć z czasem 1:49:09.

Miejsce trzecie zajęła adw. Marta Hała z Tarnowa z wynikiem 1:52:21.

img_1369


Dla zwycięzców biegu Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Andrzej Zwara ufundował cenne nagrody – zegarki m-ki Garmin.

Pozostajemy w przekonaniu, że tego rodzaju imprezy pozwalają zintegrować środowisko, a przede wszystkim pozwalają sprawdzić możliwości każdego z nas, w innej niż zawodowa dziedzinie.

Gratulujemy zatem wszystkim uczestnikom biegu, albowiem każdy kto choć raz pokonał dystans półmaratonu wie, że jest to nie lada wyzwanie.

Adwokatów I Mistrzostwa Polski w Półmaratonie to już piękna historia, po której pozostały koszulki i zakwasy.

img_1381img_1371

Adw. Magdalena Zoryło-Kopeć

Share Post
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.