Nie jest tajemnicą, że 2016 r. upłynie w Adwokaturze pod znakiem wyborów do władz samorządowych. Jeśli akt wyborczy ma być świadomą i przemyślaną decyzją, konieczne wydaje się zaznajomienie z sylwetkami kandydatów oraz ich programem.

 

Aby przybliżyć ten cel, uruchamiamy stronę internetową www.wyboryadwokackie2016.pl, na łamach której adwokaci wszystkich Izb mogą opublikować informacje na swój temat oraz przedstawić zarys programu, który pragną zrealizować. Najlepiej zrobić to przesyłając wiadomość e-mail na adres nasz@pokojadwokacki.pl – zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko, wskazanie funkcji, na którą chce się kandydować, zarys programu, ewentualnie zdjęcie.

 

Celem istnienia strony jest zaprezentowanie wszystkich kandydatów – o ile zatem nie otrzymamy ww. informacji od samych zainteresowanych, lecz wiedza o tym, że zadeklarowali start w wyborach będzie możliwa do wywiedzenia z ich publicznych deklaracji, sylwetka kandydata zostanie opisana (na podstawie dostępnych danych) przez redakcję strony, z wyraźną adnotacją w tym przedmiocie.

 

Redakcja strony nie przewiduje dokonywania oceny kandydatów i ich wcześniejszej, lub aktualnej aktywności samorządowej. Na stronie będzie możliwość dodawania komentarzy przez czytelników, jednakże w przypadku przekroczenia granic kulturalnej wypowiedzi, ewentualne wpisy nie licujące z godnością zawodu adwokata, będą usuwane po wcześniejszej prośbie o wyedytowanie lub usunięcie wpisu.

unspecified-54

 

Share Post
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.