collab

Pokój adwokacki to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych stricte prawniczych serwisów internetowych, na którego sukces – w postaci sympatii i ogromnego zaangażowania Czytelników – składa się zarówno strona www.pokojadwokacki.pl jak i niezwykle aktywna obecność w mediach społecznościowych (facebook, instagram, youtube, snapchat).

 

Pokój adwokacki to także wydawany online dwumiesięcznik Magazyn Pokój Adwokacki, docierający do blisko 50 000 osób. Oba tytuły (Pokój adwokacki i Magazyn Pokój Adwokacki) wpisane są do Rejestru Dzienników i Czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Adresatami Pokoju adwokackiego są profesjonalni prawnicy (w szczególności, jak sama nazwa wskazuje – adwokaci), aplikanci i studenci oraz osoby, dla których prawo stanowi przedmiot zainteresowania.

Dzięki Czytelnikom zasięgi wpisów publikowanych w Pokoju adwokackim przekraczają już milion tygodniowo (fb), zaś aktywność dotycząca postów, obejmująca komentarze, polubienia, udostępnianie, to nawet blisko 300 000 w tygodniu (szczegółowe statystyki i dane demograficzne – podajemy tu).

Zainteresowanie Pokojem adwokackim stale rośnie – dzięki interesującemu gronu felietonistów, wybitnym rozmówcom (około 40 wywiadów – tu), patronatom medialnym obejmowanym nad ciekawymi wydarzeniami oraz ciekawym inicjatywom rozwijanym obok Pokoju, jak choćby “Prawnicy kochają Inaczej” (strona rozrywkowa skierowana do prawników, traktująca o miłości: w ciągu roku plasująca się w gronie najpopularniejszych stron o tego rodzaju treściach, blisko 23 000 000 polubień, tygodniowe zasięgi > 250 000), Adwokatura jest także kobietą (www., fb), czy iLAWfashhion (wwwfb). Autorką wymienionych inicjatyw, podobnie jak i wydawcą, redaktorem naczelnym Pokoju adwokackiego jest Joanna Parafianowicz – adwokat, członek Naczelnej Rady Adwokackiej oraz felietonistka Rzeczpospolitej  (więcej informacji).

Wszystkie te okoliczności sprawiają, że Pokój adwokacki jest z jednej strony – doskonałym miejscem do promowania wartościowych pomysłów, z drugiej zaś – z uwagi na zaufanie jakim darzą go Czytelnicy – miejscem wymagającym,tj. takim jak oni sami.

W Pokoju adwokackim nie przewidujemy zatem banerów reklamowych, które częściej irytują niż przyciągają uwagę, podobnie jak i nachalnych wpisów promocyjnych. Jesteśmy jednak w stanie wyobrazić sobie inspirującą współpracę, która może przynieść wiele dobrego, przede wszystkim naszym Czytelnikom, np. poprzez: umieszczenie interesjującego wpisu na naszej stronie, w kanałach social media lub w Magazynie Pokój Adwokacki, udział w wykładzie, konferencji, czy szkoleniu lub zorganizowanie całkiem innych aktywności. Nasza wyobraźnia nie zna granic ;)

Instytucje i marki zainteresowane dotarciem do wyjątkowego grona Czytelników Pokoju adwokackiego, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: wspolpraca@pokojadwokacki.pl lub telefoniczny: + 48 600 989 568.

 

 

Share Post
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.